Z domova:        Pred osemnástimi rokmi zavraĹľdili RĂłberta Remiáša     ObyÄŤajnĂ­ chcĂş zakázaĹĄ chudobnĂ˝m vstup do hernĂ­     NerozhodnutĂ­ voliÄŤi mĂ´Ĺľu pred eurovoÄľbami pouĹľiĹĄ kompas         Spoznali ste niektorého z týchto mužov? Volajte políciu     Fico: Sankcie voči Rusku by ťažko poškodili Slovensko     Matovič od zúfalých neočakáva zodpovedné správanie: Toto chce zakázať chudobným!   Zo zahraničia:         Po mĂ­tingu za jednotu Ukrajiny sa zranilo 25 ÄľudĂ­     Ĺ Ă©f ÄŤeskej diplomacie odmietol Tibet a podporil jednotu ÄŚĂ­ny     NovĂ­ na ÄŤiernom zozname Ăšnie: rebeli z Donbasu aj podpredseda vlády         Moskva na Jadrane sa vzoprela Rusku     Gazpromu vlani klesol zisk, sankcie to môžu zhoršiť     Únia uvalila sankcie na ruského vicepremiéra aj lídra separatistov     Slovensko-čínske aerolinky štartujú od budúceho roka     Moskva, Kyjev a Brusel budú rokovať o dlhu za plyn vo Varšave     Na Putina zatiaľ sankcie priamo nemieria         Nov     Nov     Rusko znepokojil po?et jednotiek na juhov     Tis     Spolo?nos? IBM uv     Premi
      North Korea conducts live-fire exercises amid escalating tensions     MH370: Plane audio recording played for first time to Chinese families     10 surprising historical artifacts in the U.S.         Stabbing school 'to open as usual'     Scientists study Swiss lake tsunamis     UK 'working to end' Indian mango ban    

Dnes je 13.07.2024   Meniny má

 kliknite pre rozbalenie kategórií Katalóg stránok zatriedených do kategórií podľa odborov
 Operácie
Pravdepodobne nemáte oprávnenie na vykonávanú operáciu.

  1  

Nastavte si Health.sk ako štartovaciu stránku alebo si pridajte stránku do záložky obľúbených.
Prevádzkujete web stránku a máte záujem o zaktuálnenie informácií na stránke? Viac informácií ...
© Copyright by BluePoint technologies. All rights reserved.         --|Kontakt|--
 
PID  
Chcete aby sa Vám stále pri spustení internetu otvorila stránka Health.sk? Kliknite tu pre nastavenie Health.sk ako štartovacej stránky alebo si pridajte stránku do záložky ob?úbených. Pri každom spustení internetu budete ma? stále najnovšie informácie z oblasti medicíny.
Partneri portálu

                           Operácie

Späť na zoznam operácií

VÝZVA!
Hľadáme súkromné kliniky a ambulancie, ktoré majú záujem o zviditeľnenie sa na našom portály uverejnením operácie, ktoré poskytujú.

Umožníme poskytnúť pacientom ukážky Vami prevádzaných operácií (napr. plastických) a ako odmenu Vám ponúkame ZADARMO reklamu v tejto sekcii.

Taktiež hľadáme korektorov (odborníkov z oblasti medicíny), ktorí by vykonávali korektúry nami preložených zahraničných operácií. Ako odmenu ponúkame naše služby na portály s výraznými zľavami popr. ZADARMO.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.